Sunday, 9 March 2008

Pay It Forward

Jakiś czas temu zamieściłam na angielskiej wersji mojego bloga reguły gry Pay It Forward. I choć ze wstydem, muszę się przyznać, że nie wysłałam jeszcze prezentów do osób, które przyłączyły się wówczas do zabawy ( na szczęście mam na to 365 dni), to pomyślałam, że fajnie byłoby przenieść zabawę do Polski. Kiedy zobaczyłam, iż gra ta pojawiła się na francuskojęzycznym blogu Jasmine Cuisine, zdecydowałam się ponownie wziąć w niej udział i tym samym umożliwić zabawę polskim blogowiczom. Reguły gry są następujące:

  1. Należy posiadać własnego bloga.
  2. Trzy pierwsze osoby, które napiszą komentarz pod tym postem, dostaną własnoręcznie przez mnie wykonany prezent.
  3. Prezent zostanie prze ze mnie wysłany w ciągu 365 dni.
  4. Za prezent należy „zapłacić” (pay it forward), składając obietnicę tej samej treści na swoim blogu i tym samym dając szansę na zdobycie prezentu (tym razem od Was) kolejnym trzem osobom.

Zapraszam do udziału w zabawie:)

5 comments:

Bea said...

tak, widzialam tez ta 'zabawe' na ktoryms francuskim blogu :)

jstnk said...

Hehe, no ja też widziałam zabawę na którymś obcojęzycznym blogu. Wydaje się bardzo ciekawa:)

Karolina Beaudet said...

Witam w grze:) Przyślijcie mi proszę maile z Waszymi adresami, abym mogła wysłać prezenty. I pamiętajcie, aby napisać o zabawie na Waszych blogach ;)

Bea said...

ups... przyznaje ze wstydem, ze dopiero dzis zauwazylam Twoja prosbe... i troszke 'namieszalam' bo chcialam tylko napisac komentarz w ramach blogerskiej wymiany zdan; kiedy o tym po raz pierwszy przeczytalam w wersji FR, wydalo mi sie ze to bardzo sympatyczny pomysl, lecz przyznam, ze nie myslalam o partycypacji w grze. Mam nadzieje, ze nie masz mi tego za zle Karolciu?
Za to chce Ci pogratulowac pomyslu i ochoty na wdrozenie go w zycie w PL! tak wiec UWAGA UWAGA WSZYSCY CHETNI : jest jeszcze jedno dodatkowe miejsce dla kolejnych zainteresowanych!!!
pozdrawiam serdecznie

Karolina Beaudet said...

Bea, nie ma sprawy. Dzięki serdeczne za komentarz. Miło mi, że do mnie zaglądasz:)